baza firm, katalog firm, panorama firm

Gdzie?

ALFA TRUCK Andrzej Falkowski

Adres

ul. Bociańska 51
18-100 Łapy
NIP: 966-134-46-00
http://www.alfatruck.com.pl

Godziny otwarcia


Pn - Pt od 08:00 do 17:00

Płatności

akceptujemy płatność kartą

Kontakt

Tel.

602 499 599

Fax

85 81 41 550

Opis Oferta Promocje Informacje
Mapa
Obszar działalności

Opis firmy

  
Firma ALFA TRUCK istnieje na rynku od roku 2002. W tym czasie zaistnieliśmy na rynku wtórnym samochodów ciężarowych, naczep i różnego rodzaju sprzętu specjalistycznego.
Uczciwość i rzetelność w kontaktach z klientami sprawiły, że posiadamy obecnie silną pozycję na rynku wtórnym pojazdów ciężarowych, sprzętu specjalistycznego i maszyn budowlanych.

Dzięki innowacyjnym pomysłom i rozwiązaniom, oraz szczegółowej analizie potrzeb naszych klientów, staramy się być pierwsi na konkurencyjnym rynku handlu i usług. Szerokie kontakty i doświadczenia zdobyte przez te lata, pozwalają nam wprowadzać najnowocześniejsze i najlepsze rozwiązania w sprzedaży i finansowaniu naszego sprzętu. Dokładność i solidność naszych usług wpłynęła na dynamiczny rozwój firmy ALFA TRUCK i poszerzanie grona zadowolonych kontrahentów w kraju i za granicą.

Obecnie w ofercie sprzedaży znajduje się szeroka gama:

SAMOCHODóW CIĘŻAROWYCH, CIĄGNIKóW SIODŁOWYCH, NACZEP I SPRZĘTU BUDOWLANEGO.
 

Przeglądaj branże

Nieruchomości, Administracja skup i sprzedaż tworzyw sztucznych i złomu skup złomu, metali kolorowych Producent uszczelek gumowych Ogrodzenia, Elewacje, Kamień, Narzędzia i elektronarzędzia Odszkodowania - ubezpieczenia PRODUCENT MASZYN CUKIERNICZYCH materiały budowlane, skup złomu produkcja kołder i pościeli Chirurg dziecięcy centrum narciarskie Ogrody kawiarnia Zakład Optyczny, Optyk, Lekarz - Optometrysta REGENERACJA HYDRAULIKI SIŁOWEJ meble kuchenne, stoły, krzesła, łóżka, szafy Facet i jego zainteresowania Przeprowadzki i Transport Lekarze specjaliści - rentgenowskie pracownie Podnośniki koszowe Krakow Flagi, sztandary - sprzedaż, pranie, serwis serwis TIR księgi podatkowe, ewidencje uproszczone, sprzątanie lokali użytkowych Ubezpieczenia - firmy ubezpieczeniowe Kluby emerytów i rencistów Budowlane usługi - cięcie, wiercenie Noclegi , wypoczynek, wczasy chemia domowa i ekologiczna Armatura hydrauliczna Usługi Chłodnicze i Klimatyzacyjne Auto Komis, Wypożyczalnia Samochodów, ROLETY, PLISY, MOSKITIERY OPONY-SERVIS Kuracje lecznicze i pielęgnacyjne np.sportowe art hurt detal Oddłużanie, Finanse, Należności zbiór i segregacja odpadów Wyburzenia,Rozbiórki ,Kruszywa Budowlane

Firmacja.pl

Kontakt Reklama Regulamin

Panel klientów

Rejestracja
katalog firm, baza firm, panorama firm